Vampyro atodūsis ir ašara


 
rodiklisNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 King'ai

Go down 
AutoriusPranešimas
Katherina Van Der Rowland
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 2575
Join date : 2011-11-02
Age : 22
Miestas : Los Andželas

RašytiTemos pavadinimas: King'ai   Sk. 08 05, 2012 5:59 pm

Laisvas/Užimtas/Rezervuotas

Plačiau apie Kingus skaitom čia.


Amelia – Yra pati seniausia vampyrė visoje vampyrų istorijoje, kuri viena pati su savo vaikystės draugais Džeisonu ir Taileriu įkūrė Kingų klaną, kuris jau gyvuoja kelis tūkstanmečius metelių ir yra pagrindinė iš jo vadų. Amelija yra žiauri ir negailestinga vampyrė, kuri kaip ir kiti jos klano nariai visiškai nevertina žmonių gyvybės, o žudymas jai yra malonumas. Vos tik sužinojusi apie atsiradusią neapsakomo galingumo butybę Amelija pajus grėsmę, todėl surinkusi savo klano narius išvyks į Los Andželą, bei pradės medžiot Kateriną, o vėliau ir Zaką, kai atsiskleis jo vilkiškoji prigimtis. Atrodo tarsi dvidešimt dvejų.

Jason – Antrasis po Amelijos Kingų klano vadas, kuris bene pirmasis susipažins su Katerina ir pradės ją persekiot, vis atidėliodamas jos nužudymą, nei pats nežinodamas kodėl, o tai labiausiai nepatiks jo žmonai Melisai. Atrodo tarsi dvidešimt vienerių.

Tyler – Trečiasis iš vadų, kuris kaip ir kiti du vadai yra negailestingas ir sarkastiškas, tad niekada nepraleidžia progos konors pakankint, bei žinoma nužudyt. Yra vedęs Viktoriją ir atrodo tarsi didešimt trejų.

Zayn – Vienas iš vadų patikėtinių ir yra tarsi jų dešinioji ranka, tad kiti Kingai jį gerbia panašiai kaip ir vadus. Atrodo tarsi dvidešimties.

Melissa – Yra Džeisono žmona, kuri vyrą ypač saugo ir pajus neapykantą Katerinai, vos tik jos vyrelis pradės apie ją siukiotis, nors pati nėra tokia jau ištikima žmonelė ir nepraleidžia progos permiegot su kuriuo nors iš Kingų. Atrodo tarsi dvidešimties.

Mason – Vampyras, kuris jau seniai kesinosi į vado postą, tad tik laiko klausimas kada nuvers kurį nors iš vadų, ką jau planuoja ilgą laiką. Atrodo tarsi dvidešimt ketverių.

Christian – Meisono geriausias draugas, kuris ketina jam padėt, kai šis mėgins nuverst nuo sosto dabartinius vadus, nes ir patį vylioja vado sostas. Atrodo tarsi dvidešimt trejų.

Victoria – Tailerio žmona, kuri ypač mėgsta vadovaut ir dažniausiai pasinaudoja tuo, jog yra viena iš vado žmonų. Atrodo tarsi dvidešimt vienerių.

Ryan – Vedęs Emą ir į kitas moteris nežiūri, tačiau taip jau nutinka, jog kartais nuklysta į kairę, bet tik dėlto, jog jiedu su žmona susitarė neribot vienas kito laisvės. Atrodo tarsi dvidešimt dvejų.

Emma – Ištekėjusi už Rajano, kurį beproto myli, tačiau kaip ir vyras ji kartais permiega ir su kitais. Atrodo tarsi dvidešimties.

Jacob – Bene vienintėlis Kingas, kuris lengvai galėtų palaikyt draugiškus ryšius su žmonėmis, tačiau nepraleidžia progos jais pasimaitint, nes prigimtis yra prigimtis.Nors jis ir yra draugiškas,bet turi ir tą Kingišką puselę,todėl jis yra Amelijos numylėtinis,bei jos dešinioji ranka ar kitaip patarėjas. Atrodo tarsi aštuoniolikos.

Chelsea – Vampyrė, kurios pašėlęs charaktėris nelabai patinka vadams, nes Čelsė nesugeba būt rimta, o tuolabiau atsakinga, tačiau dėl jos fizinės galios Kingai nenužudo jos ar bent jau nepašalina iš klano. Atrodo tarsi aštuoniolikos.

Candice – Yra Benjamino žmona, tačiau jų santykiai jau seniai pašlyję, tad jiedu jau nebelabai elgiasi kaip sutuoktiniai. Atrodo tarsi devyniolikos.

Benjamin – Vedęs Candicę, nors neaišku ar ją visdar myli, tad miega su kuo tik užsimano, nei nesibaimindamas dėl žmonos reakcijos, kuri elgiasi visiškai taip pat. Atrodo tarsi dvidešimt vienerių.

Dean – Didžiausias mergišius Kingų klane, kuris paflirtuoja su visomis Kingų merginomis ir nei nesibaimina dėl ištekėjusių, kurių vyrai gali jam aplaužyt kaulelius. Atrodo tarsi dvidešimt dvejų.

Seth – Vienas iš labiausiai nesusitupėjusių Kingų klano narių, kuris neretai tiesiog pabėga ir negrįžta mėnesius laiko, tačiau tuomet iš vadų sulaukia gero moralo ir kartais fizinių bausmių, nors net ir šios nesutramdo vaikino. Atrodo tarsi aštuoniolikos.

Monica – Viena iš rimčiausių klano narių, kuri yra galbūt netgi uždara, nes kadaise Kingai nužudė jos vyrą, nes šis norėjo išeit iš klano. Atrodo tarsi dvidešimt vienerių.

Alice – Vienintėlė Kingė, kuri sutaria su visiškai visais klano nariais ir yra tarsi jų sesuo, bei geriausia draugė, tad Alisa tikrai yra viena iš mėgstamiausių merginų klane. Atrodo tarsi devyniolikos.

_________________


Atgal į viršų Go down
http://vampyroatodusis.forumlt.com
 
King'ai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampyro atodūsis ir ašara :: Hi, you don't know me,but we're gonna be maried. :: Hell-O :: Personažai-
Pereiti į: