Vampyro atodūsis ir ašara


 
rodiklisNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Vampyrai

Go down 
AutoriusPranešimas
Katherina Van Der Rowland
Admin
Katherina Van Der Rowland

Pranešimų skaičius : 2575
Join date : 2011-11-02
Age : 22
Miestas : Los Andželas

RašytiTemos pavadinimas: Vampyrai   Sk. 08 05, 2012 5:57 pm

Laisvas/Užimtas/Rezervuotas

Plačiau apie vampyrus skaitom čia.


Stefan Smith – Vampyras, kuris nei pats nežinodamas kodėl išgelbės Kateriną nuo mirties, jai duodamas savo kraujo ir taip jai suteikdamas amžiną – vampyrės gyvenimą. Vaikinas dar būdamas žmogumi nebuvo ramus ar doras vaikinas, nes nepraleisdavo progos palyst po gražesnės merginos sijonu, tad ir tapęs vampyru nepasikeitė, tačiau susitupės kai supras įsimylėjęs Kateriną. Kadaise turėjo aistringą romaną su Vanesa Petrova, tačiau jos niekada rimtai ir nemylėjo. Vaikinas atrodo tarsi dvidešimt vienerių.

Jeremy Smith – Vampyras, kuris tą lemtingą vakarą ir užpuls Kateriną, norėdamas ją panaudot kaip savo vakarienę, tačiau jam sukliudys jo brolis Stefanas ir išgelbės merginą. Nuo to laiko Džeremis su Stefanu pradės nelabai kaip sutart, o dėl savo užsibrėžtų principų Džeremis visais būdais mėgins nužudyt Kateriną, kas pasirodys, jog nėra taip jau ir lengva. Jis atrodo tarsi dvidešimties.

Vanessa Petrova – Kadaise turėjusi romaną su Stefanu vampyrė, kuri jį besalygiškai įsimylėjo, tačiau meilė buvo vienpusė, tad šis romanas greitai baigėsi. Tuomet vampyrė suvystė ir Džeremį, kuris ją pamilo, nors žinojo, kad Vanesa rimtų santykių neieško ir jo nemyli. Sužinojusi apie Stefano meilę Katerinai Vanesa tiesiog pasius ir atvyks į Los Andželą kartint merginos gyvenimo, nepraleisdama progos paflirtuot ir su Džeremiu. Vanesa atrodo tarsi dvidešimties.

Elizabeth Petrova – Vanesos sesuo, kuri yra visiška priešingybė seserei, nors vyrų dėmesio jai niekuomet netrūko, nepaisant to, jog ji visada liktavo Vanesos šešėlyje. Nors seserį ji beprotiškai myli, tačiau atvykusi kartu su ja į Los Andželą ji stos į Katerinos pusę ir padės pastarajai susidorot su vampyriškomis problemomis, kurių tikrai netruks. Atrodo tarsi devyniolikos.

Chad Smith – Vyriausiasis Smitų sūnus, kuris nekartą broliams, bei seserims atstojo tėvą, tad yra pakankamai atsakingas, nors nevisada rimtas kai to reikia, nes jau nuo žmogiškujų laikų turi gerus plaučius ir mėgsta pamėtyt savo sarkastiškas frazes. Vaikinas atrodo tarsi dvydešimt dviejų.

Caroline Smith – Jauniausia iš Smitų šeimos ir viena iš dvejų seserų. Karolina bus pirma iš Stefano ir Džeremio šeimos, kuri susipažins su Katerina ir mielai priims ją į šeimą, bei pataps ištiesų gera drauge. Ji yra linksma ir draugiška, tad beveik visada vaikšto su plačia šypsenėle veidelyje. Atrodo tarsi aštuoniolikos.

Danielle Smith – Dar viena Smitų sesuo, kuri bus vienintėlė iš šeimos, visiškai nepritarianti Stefano ir Katerinos meilei, nes visuomet manė, kad Stefanui tinka tik Vanesa. Atrodo tarsi devyniolikos.

Damon Smith – Smitų brolis, kuris iš dalies nepritars Stefano ir Katerinos meilei, tačiau ir palaikys ją, pats nesugebėdamas apsispręst. Atrodo tarsi devyniolikos ir yra Danielės dvynys.

Santiago Salvatore – Geriausias Stefano draugas, kuris žino daugiau apie vaikiną, nei jo šeima, nes Stefanas tik jam patiki visas savo paslaptis. Be abejonės, visada palaiko draugą ir yra panašaus charakterio kaip ir jis, tačiau jam visiškai nekliūdys tai, jog jo draugas surimtės kai įsimylės. Atrodo tarsi dvidešimties.

Roxana McCullough – Vampyrė, kuri permiegojo bene su visais Smitų broliais ir toliau nepraleidžia progos su jais paflirtuot, tad yra labai nemėgstama Karolinos, bei Danielės. Atrodo tarsi devyniolikos.

Rebekah Van Der Rowland – Katerinos pusseserė, kuri neseniai buvo perkeista, tačiau nei neįsivaizduoja kas ją perkeitė ir beveik nieko neprisimena iš tos dienos. Sunkiai valdosi su savo troškuliu ir dažnai dėl to yra suirzusi, tačiau vistiek sugeba išlikt linksma ir pašėlusi, kokia buvo visada. Jai yra devyniolika.

_________________


Atgal į viršų Go down
http://vampyroatodusis.forumlt.com
 
Vampyrai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampyro atodūsis ir ašara :: Hi, you don't know me,but we're gonna be maried. :: Hell-O :: Personažai-
Pereiti į: