Vampyro atodūsis ir ašara


 
rodiklisNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Žmonės

Go down 
AutoriusPranešimas
Katherina Van Der Rowland
Admin
Katherina Van Der Rowland

Pranešimų skaičius : 2575
Join date : 2011-11-02
Age : 22
Miestas : Los Andželas

RašytiTemos pavadinimas: Žmonės   Sk. 08 05, 2012 5:56 pm

Laisvas/Užimtas/Rezervuotas

Plačiau apie žmones skaitom čia.


Nathaniel Van Der Rowland – Katerinos vyrenėlis brolis, kuris jai visada atstoja tiek ir brolį, tiek ir tėvą, bei žinoma geriausią draugą, tad jiedų tiesiog sulaužė nusistatymą, jog broliai ir seserys negali normaliai gyvent po vienu stogu, nes jiedu net beveik nesipyksta, kas kitiems atrodo ištiesų keista. Vaikinas yra ramus, tačiau kaip ir sesuo turi kiek bjauroką charakterį. Natanieliui yra devyniolika ir šis draugauja su Šarlote Valdorf.

Amber Van Der Rowland – Katerinos pusseserė, kuri turi apsauginį skydą nuo atgamtinių butybių galių ir tai kuo puikiausiai žino, tad neretai specialiai gadina nervus kokiems nors kraujasiurbiams, nes jie paprasčiausiai negali jos nužudyt. Skydo pagalba puikiai jaučia atgamtines butybes, tad bus viena iš pirmųjų sužinojusi apie Katerinos naująją prigimtį. Amberė yra pasiutusi mergina, kuri tiesiog negali gyvent ramiai, todėl savo tėvukams yra pridariusi daugybę rūpesčių. Pakankamai neseniai mirė jos vaikinas, tačiau mergina negedi, nes šis visuomet pasirodo jai vaiduoklio kūne. Merginai yra aštuoniolika.

Nick Van Der Rowland – Katerinos ir Natanielio brolis iš tėvo pusės, apie kurį kolkas jiedu nei nenutuokia, tačiau vieną dienelę vaikinas tiesiog pasibels į Van Der Rovladų namų duris ir prisipažins, kas toks yra. Vaikinas yra beproto linksmas, tad kur tik jis pasirodo – ten skamba juokas. Jam yra septyniolika.

Matt Bennett – Jaunėlis Benetų sūnus, tačiau vienas iš atsakingiausių, nors gerai pasilinksmint niekada nepraleis progos. Vaikinui yra septyniolika.

Damian Bennett – Vienas iš Benetų sūnų, kurio dažniausiai nepamatysi namuose, nes šis negali ramiai nusėdėt vietoj ir niekada nepraleidžia nei vieno vakarėlio ar pasilinksminimo, o su tėvais gyvena tik dėl pastogės, bei pinigų, kurių pats kolkas neužsidirba. Jam devyniolika.

Aaron Evans – Katerinos mylimasis jau bene nuo vaikystės, tad jų meilė yra beproto tvirta, kaip ir pasitikėjimas, tačiau vieną dieną Katerina vos nenužudys jo dėl savo nuolatinio vampyriško troškulio ir pati dings iš jo akiračio, nenorėdama, jog viskas pasikartotų. Po to įvykio vaikinas išvyks iš miesto, tačiau grįžęs vėl susiras mylimąją, nes tiesiog pernelyg ją myli, jog sugebėtų taip lengvai paleist, o ypač žinodamas, jog ir pati Katerina jam visdar jaučia šiltus jausmus. Aronui aštuoniolika.

Ashley Evans – Vienintėlė gyva likusi Arono sesuo, nes kitos dvi, kaip ir jų tėvai žuvo avarijoje. Na, ištiesų juos užpuolė kraugeriai, tačiau jiedu apie jų egzistenciją nei nenutuokia. Po šio įvykio mergina atsiribojo nuo visų ir bendravo tik su savo broliu, tad nei nesudvejojusi išvyks su juo iš miesto, o grįžusi po truputį pradės naują gyvenimą ir galbūt pataps tokia pat pašėlusia mergina, kokia buvo ankščiau. Merginai yra septyniolika.

Charlotte Waldorf – Natanielio mergina, draugaujanti su juo vien dėl pinigų, kurių šiam niekada netrūko, tad ši mergina yra tikra kalė kuriai rūpi tik ji pati. Jai aštuoniolika.

Serena Miller – Šarlotės geriausia draugė, kuriai visai nemaišo draugės charaktėris, nes pati taipogi nėra geruolė, nors negalėtų daugėlį dalykų daryt, kaip daro ji, nes visdėlto sąžinės jausmą turi. Merginai devyniolika.

Rachel Waldorf – Šarlotės sesuo ir visiška jos priešingybė, tad jos visiškai nesutaria, bei visą laiką pykstasi. Reičelei yra septyniolika.

Paul Waldorf – Vienintėlis Valdorfų sūnus, kuris yra bene panašiausias į Šarlotę ir netgi taipogi nekartą turėjo merginą, su kuria draugavo tik dėl pinigų ar populiarumo, nors pačiam jo niekada netrūko. Jam devyniolika.

Maya Waldorf – Šarlotės dvynė sesuo, kuri kaip ir Reičelė nelabai gerai sutaria su dvyne, dėl jos elgesio, tačiau pati nėra labai didelė drovuolė ar ramuolė. Be abejo, jai taipogi aštuoniolika

Jessica Miller – Vienintėlė Serenos sesuo, kurios dažnai yra vadinamos siamo dvynėmis, nes yra tiesiog neatskiriamos ir elgiasi panašiai. Džesikai aštuoniolika.

_________________


Atgal į viršų Go down
http://vampyroatodusis.forumlt.com
 
Žmonės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampyro atodūsis ir ašara :: Hi, you don't know me,but we're gonna be maried. :: Hell-O :: Personažai-
Pereiti į: